Neue Premium Pro Traktoren | solo® by AL-KO Rasentraktoren

Jaunie Premium Pro benzīna zāliena traktori

Maksimālā jauda lieliem dārziem

Pamatojoties uz atsauksmēm no patstāvīgajiem klientiem, mūsu jaunie Premium Pro traktori nonāks tirgū 2024. gada sezonā ar pilnīgi jaunu izskatu un daudziem tehniskiem uzlabojumiem.


Jūs varat sasniegt perfektu pļaušanu gandrīz jebkuram izaicinājumam neatkarīgi no tā, vai vēlaties pļaut īpaši lielas platības vai augstu zāli, vai jāpārvar stāvas nogāzes. Ērtais vadības panelis informēs jūs par visiem svarīgajiem traktora vai pļaušanas procesa aspektiem pļaušanas laikā un pēc tam.


Skatieties paši par Premium Pro jaunās paaudzes zāliena traktoriem!

Tas ir jauns:

Inovatīvs dizainsⒹ

Jaunajiem Premium Pro traktoriem ir iespaidīga forma un tie izskatās kā Comfort Pro traktoru lielais brālis. Īpaši pārsteidzoša ir spilgtā LED gaisma ar spilgtajām LED joslām kā pastāvīgiem dienas gaitas lukturiem.

Palielināts ātrums

Pārnesumkārbas optimizētais pārnesumskaitlis nodrošina lielāku ātrumu, kas, pateicoties optimizētajam siksnas izvietojumam, tiek efektīvi pārnests uz aizmugurējo asi. Tas nozīmē ne tikai ātrāku braukšanu, bet arī ātrāku pļaušanu – maksimālai dārzkopības efektivitātei.

Uzlabota siksnas vadība

Mēs esam palielinājuši transmisijas skriemeļa aptīšanas leņķi par 40°. Šī jaunā siksnas vadotne uzlabo piedziņu un samazina zaudējumus — nodrošina uzticamu traktora veiktspēju pat ekstremālos apstākļos.

Roku balsti

Pļaujot lielas platības, jūs īpaši novērtēsiet ērtos roku balstus. Tie ir regulējami augstumā un tādējādi pielāgojami individuāli. Stabila un stingra konstrukcija.

Atmiņas funkcija pļaušanas augstuma regulēšanai

Saglabājiet vēlamo pļaušanas augstumu un nepieļaujiet nejaušu darbu citā augstumā. Jums patiks šī funkcija, īpaši strādājot ilgas stundas. Pateicoties vadības svirai, jums vienmēr ir pārskats par iestatīto pļaušanas augstumu.

Maksimāla ērtība tas ir par Premium Pro traktoriem!

Maksimālā veiktspēja

Premium Pro traktorus darbina izturīgi un jaudīgi dzinēji, kas ļauj tikt galā ar pat lieliem izaicinājumiem. Pat bieza zāle nav problēma.

Efektīva pļaušana, pateicoties MaxAirflow tehnoloģijai

Pateicoties palielinātajam ātrumam (līdz 13 km/h), plašajam pļaušanas platumam (līdz 125 cm) un MaxAirflow tehnoloģijai, kas nodrošina vislabāko zāles nogādāšanu ārkārtīgi liela tilpuma zāles savācējkastē (310 litri), mūsu Premium Pro traktori ir vieni no efektīvākajiem tirgū.

Maksimāla ergonomika

Drošākai un ātrākai pļaušanas augstuma regulēšanai pļaušanas mehānisma augstuma regulēšana ir aprīkota ar atmiņas funkciju, kas uztur vēlamo pļaušanas augstumu. Pedāļi ir novietoti blakus, līdzīgi kā  automašīnās. Lielās zāles savācējkastes iztukšošana ir īpaši ērta, pēc izvēles aprīkojamai elektroniskajai kastes iztukšošanas iekārtai, pateicoties kurai zāles savācēja kasti var atvērt tikai ar vienu pirksta pieskārienu.

Maksimāla elastība

Izmantojot mūsu plašo piederumu klāstu, jūsu traktors ir noderīgs: gan ziemā, gan ļoti augstā zālē, stāvā reljefā vai sarežģītās situācijās – mums ir īstā Premium Pro zāliena traktora papildierīce katram pielietojumam.

Inovatīvs un izturīgs

Uzticīgi ražošanas kvalitāti, mēs izstrādājam zāliena traktorus ērtai un ilgstošai lietošanai. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes komponentus, piemēram, mūsu patentēto C-profila rāmi un mūsu patentēto brīvgaitas mehānismu, lai aizsargātu transmisiju.

Mehr Infos >

Par jaunajiem Premium Pro traktoriem īsumā:


Premium Pro traktori ar aizmugures izmeti:

Vorteil Heckauswurf

Sie möchten das Gras auffangen?
Dann profitieren Sie von der großen 310 l Grasfangbox der neuen Premium Pro Heckauswurf-Traktoren.

Premium Pro sānu izmetes traktori:

Vorteil Seitenauswurf

Sie wollen schnell große Flächen mähen, ohne dabei die Grasfangbox leeren zu müssen?
Dann sind unsere Seitenauswurf-Traktoren Ihr idealer Partner. Dabei wird das Gras zur Seite ausgeworfen und ermöglicht extrem schnelles Arbeiten.

Speciālie traktori no Premium Pro sērijas

Garas zāles pļāvējs

Mehr Infos >

Traktors ar diferenciāļa bloķēšanu

Mehr Infos >

Tehnoloģiskais dārza traktors

Mehr Infos >

Piemēroti aksesuāri:


Neatkarīgi no tā, vai tā irgara zāle, slapja zeme vai ziemas - nekādu problēmu! Zāliena traktori kļūst ārkārtīgi elastīgi, izmantojot mūsu plašo piederumu klāstu. Piemēram, izmantojiet to sniega tīrīšanai ziemā vai dārza piederumu transportēšanai vasarā ar mūsu kombinēto piekabi.

Tikai Premium Pro traktoru aksesuāri
Citi aksesuāri

Cookies

AL-KO Geräte GmbH and its partners need your consent (click on "I agree") for individual data uses in order to save and / or retrieve information on a device (IP address, user ID, browser information). The data is used for personalized ads and content, ad and content measurements and to gain knowledge about target groups and product developments. More information on consent and setting options is available here. By clicking on "Reject cookies" you can reject your consent at any time.

Use of Data

AL-KO KOBER SIA works with partners who also process the data retrieved from your device (tracking data) for their own purposes (e.g. creating profiles) / for the purposes of third parties. Against this background, not only the collection of tracking data, but also their further processing by these providers requires consent. The tracking data is only collected when you click on the "I agree" button specified in the banner. The partners are the following companies: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Colourmedia Ltd, The Rocket Science Group LLC.

Further information on data processing by these partners can be found in the Privacy Policy. The information is also available via a link at the bottom of the page.